KASMET S.C.

STACJA DEMONTAŻU POJAZDÓW

Recykling Aut - o firmie Kasmet24

Firma Kasmet24 z siedzibą w Kunowie koło Gostynia specjalizuje się w złomowaniu pojazdów wyłączonych z użytku oraz skupem surowców wtórnych. Naszym Klientom oferujemy specjalistyczny recykling z wydzielonymi miejscami składowania oraz Stacją Demontażu Pojazdów, gdzie dokonujemy demontażu niezdatnych do użytku aut na części zamienne i złom.


Proces złomowania przeprowadzany przez naszą firmę jest zgodny z wymaganiami ustalonymi na podstawie decyzji Marszałka Województwa Wielkopolskiego numer DSR-II-2.7243.189.2014.

Firma Kasmet istnieje od 2014 roku świadcząc usługi recyklingu pojazdów. Przeprowadzamy demontaż pojazdów na części zamienne oraz kasację pojazdów i ich składowanie na specjalnie do tego przeznaczonym placu. Prowadzimy skup aut do 2.000 zł z terenu województwa wielkopolskiego. Oprócz skupu samochodów, nabywamy również wózki widłowe, ciągniki, busy oraz wiele innych pojazdów. Prowadzimy skup Mercedesów oraz wielu innych marek. Oferujemy również odbiór pojazdu własnym transportem na terenie Wielkopolski.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy i zachęcamy do współpracy.