Kontakt

Demontaż i kasacja pojazdów w Kunowie koło Gostynia - Kontakt z Kasmet24

Firma Kasmet24 z siedzibą w Kunowie koło Gostynia zapewnia sprawną obsługę recyklingu pojazdów przestrzegając procedur o charakterze pro-ekologicznym. Jeśli posiadają Państwo samochody, busy, ciągniki, wózki widłowe oraz inne pojazdy nienadające się do użytku, zapraszamy do naszego Punktu Demontażu Pojazdów, gdzie zajmiemy się ich demontażem oraz kasacją i złomowaniem na specjalnie do tego wydzielonym placu. Zapewniamy korzystne ceny i własny transport na terenie Poznania oraz całej Wielkopolski.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz zachęcamy do podjęcia współpracy z firmą Kasmet24.

Dane kontaktowe

Kasmet S. C.

tel. +48 609 852 632

e-rucinska@wp.pl

http://www.kasmet24.pl/


Prosimy uważnie zapoznać się z poniższymi zapisami.

Kontakt poprzez poniższy formularz kontaktowy jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ponizsze zapisy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KASMET S.C. (Ul. Zielona 22, Kunowo; 63-100 Gostyń) w zakresie niezbędnym do przedstawienia produktu i przygotowania oferty.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KASMET S.C. (Ul. Zielona 22,Kunowo 63-100 Gostyń) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji techniczno-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez KASMET S.C za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.


Administratorem Twoich danych osobowych jest KASMET S.C. Więcej informacji znajdziesz w polityce przetwarzania danych osobowych z zakładce Ważne Akty Prawne. Polityka RODO i Polityka Cookies.